catarrhs برنده جایزه انقلاب جشنواره

catarrhs: برنده جایزه انقلاب جشنواره جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم

گت بلاگز اخبار پزشکی وزارت بهداشت جهت مناظره زنده تخصصی آماده است ، زمان کلی گویی به سر آمده است

قائم مقام وزیر بهداشت در پاسخ به بیانات اخیر دکتر مرندی و دکتر سیمفروش؛ دو تن از اعضای ستاد تبلیغاتی یکی از کاندیداها در مورد طرح تحول سلامت و عملکرد وزارت بهدا

وزارت بهداشت جهت مناظره زنده تخصصی آماده است ، زمان کلی گویی به سر آمده است

زمان کلی گویی به سر آمده است/وزارت بهداشت جهت مناظره زنده تخصصی آماده است

عبارات مهم : تخصصی

قائم مقام وزیر بهداشت در پاسخ به بیانات اخیر دکتر مرندی و دکتر سیمفروش؛ دو تن از اعضای ستاد تبلیغاتی یکی از کاندیداها در مورد طرح تحول سلامت و عملکرد وزارت بهداشت گفت: دیگر وقت کلی گویی به سر آمده است و مردها اگر طرح و برنامه ای دارند، مورد نیاز است به صورت مکتوب منتشر کنند و در بزنگاه های سیاسی و انتخاباتی، سیاسی کاری نکنند.

به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی در این باره افزود: بهتر است این افراد به پشت سر هم نگاه کنند و گزارشی از اوضاع اسفناک مردم و پرسشها شدید بیماران در وقت تصدی خود و دوستان ارزش بر حوزه بهداشت و درمان کشور ارائه نمایند؛ همچنین اوضاع شاخص های سلامت مردم خصوصا از لحاظ حفاظت مالی را پیش از شروع طرح تحول سلامت، به طور براق بیان کنند. اگر این مردها دغدغه سلامت مردم را دارند، آیا در بزنگاه هایی چون وقت انتخابات به سیاسی کردن پرسشها این حوزه می پردازند .

وزارت بهداشت جهت مناظره زنده تخصصی آماده است ، زمان کلی گویی به سر آمده است

وی با بیان این که میزان رضایت مردم از عملکرد وزارت بهداشت و موج تقدیر مردمی از طرح تحول سلامت، پاسخ محکم و قاطعی به تعداد اندکی مخالف نظام سلامت هست؛ تصریح کرد: جهت برگزاری مناظره ای تخصصی در صدا و سیما اعلام آمادگی می کنیم تا حقایق و واقعیت های علمی و کارشناسی جهت مردم عزیز کشور عزیزمان ایران بیش از پیش روشن شود.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: طرح تحول سلامت در کمتر از یک ماه بعد از ابلاغ سیاست های کلی سلامت شروع شد و افتخار دولت یازدهم و وزارت بهداشت پایبندی و حرکت در جهت این سیاست ها هست؛ ولی با کمال تاسف باید بگویم در دولت های گذشته بر خلاف نص صریح قانون برنامه چهارم و پنجم توسعه عمل شد و قبل از طرح تحول سلامت عمدتا از اهداف این دو برنامه و روح سیاست های کلی سلامت فاصله گرفته شد.

قائم مقام وزیر بهداشت در پاسخ به بیانات اخیر دکتر مرندی و دکتر سیمفروش؛ دو تن از اعضای ستاد تبلیغاتی یکی از کاندیداها در مورد طرح تحول سلامت و عملکرد وزارت بهدا

وی اضافه کرد: از لحاظ شفافیت مالی نیز وزارت بهداشت در این دوره بارها مورد تشویق شرکت های نظارتی داخلی قرار گرفته هست. همچنین این وزارتخانه از لحاظ حرکت به سمت عدالت در سلامت نیز مورد تایید و تقدیر شرکت های بین المللی مربوطه قرار گرفته است و با تلاش همکاران سلامت، شاهد ارتقای رتبه های حوزه پزشکی بوده ایم .

بنابر اعلام وب دا، سخنگوی وزارت بهداشت از این دو عضو ستاد انتخاباتی این کاندیدای ریاست جمهوری خواست در صورتی که در گفتار خود صادق هستند، دعوت وزارت بهداشت جهت مناظره زنده را بپذیرند.

واژه های کلیدی: تخصصی | سلامت | سیاست | سیاسی | برنامه | بهداشت | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs