catarrhs برنده جایزه انقلاب جشنواره

catarrhs: برنده جایزه انقلاب جشنواره جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور خاص پرونده جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار داد. 

گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته به طور خاص پرونده جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(بیست و دوم آبان ماه) از ساعت 22:40 شروع شده است که قرار است پرونده از بین بردن عجیب تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران از مسابقه های آسیایی و همچنین پرونده جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار گیرد و همچنین به بازی های تدارکاتی تیم ملی کشور عزیزمان ایران اشاره شود.

گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

* نظرسنجی

« کدامیک از تیم های سید یک جام جهانی 2018 را جهت همگروهی با تیم ملی کشور عزیزمان ایران ترجیح می دهید؟»؛ مخاطبان برنامه نود می توانند جواب این پرسش را با ارسال یکی از گزینه های «آرژانتین، آلمان، برزیل، بلژیک، پرتغال، روسیه، فرانسه و لهستان» گزینش کنند.

* آنچه در برنامه نود مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور خاص پرونده جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار داد. 

– مرور بازی پلی آف دراماتیک تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر ایرلند جنوبی با افسوس در دوبلین و اشک در تهران.

– بررسی ماجرای از بین بردن عجیب تیم ملی جوانان ایران.

– بخش های خاص راجع به جادوگری در فوتبال ایران.

* آیتمی خاص درگذشت مرحوم اکبر افتخاری، پیشکسوت کلوب استقلال و فوتبال کشور عزیزمان ایران در ابتدای برنامه نود پخش شد.

گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

* خلاصه دو دیدار دوستانه تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر تیم های پاناما و ونزوئلا پخش شد که در حاشیه آن مصاحبه هایی با بعضی ملی پوشان صورت گرفته بود:

– کریم انصاری فرد: من و همه فرزند ها شرایط خوبی جهت بازی کردن داریم تا مثمر ثمر ظاهر شویم؛ امیدوارم هر بازیکنی در جام جهانی حضور دارد جهت کشورمان موثر ظاهر شود و در آخر نام کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بدرخشد.

– علیرضا جهانبخش: بازی خوبی برابر پاناما بود تا بتوانیم برابر یک تیم فیزیکی خودمان را محک بزنیم؛ فکر می کنم عملکرد خوبی ارائه دادیم؛ هر مسابقه در مسیر جام جهانی بافایده خواهد بود و به شرایط فنی و فیزیکی تیم کمک می کند.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به طور خاص پرونده جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار داد. 

* تقاضای استاندار کرمانشاه از هموطنان

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اطراف آخرین اوضاع آسیب دیدگان اتفاق زلزله شب گذشته گزارشی ارائه داد و از هموطنان درخواست کرد در صورت امکان پتو، چادر، آب آشامیدنی، کنسرو و خرما به کرمانشاه ارسال کنند.

گزارش برنامه نود(96.08.22) با رمالی و جادوگری!

* آنالیز برنامه 90

در این بخش به عملکرد درخشان سامان قدوس و احمد عبدالله زاده در ترکیب تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های تدارکاتی با پاناما و ونزوئلا اشاره شد.

قدوس با سرعت عمل اوج در ارسال پاس، دقت و اثرگذاری در انتقال توپ نمایش درخشانی در ترکیب کشور عزیزمان ایران ارائه داده طوری که هر 3 گل کشور عزیزمان ایران در این دو دیدار مدیون تاثیر او بوده است ولی او باید همکاری و سخت گیری بیشتری در کارهای دفاعی داشته باشد.

احمد عبدالله زاده نیز که تنها در دیدار با پاناما به میدان رفت با دقت پاس 89 درصدی، پیروزی در نبردهای یک در برابر یک، بازپس گیری توپ، همکاری در کارهای دفاعی و پرسینگ قابل قبول و مهم تر از همه پاس های تک ضرب موفق بازی درخشانی ارائه داد.

* آیتمی خاص دیدار خاطره انگیز مرحله پلی آف جام جهانی 2002 که تیم ملی کشور عزیزمان ایران نتوانست شکست 2 بر صفر در دوبلین برابر ایرلند را جبران کند و با پیروزی یک بر صفر در ورزشگاه آزادی از رسیدن به جام جهانی بازماند، همراه با مصاحبه ای از سیروس دین محمدی پخش شد.

* مصاحبه با ملی پوشان فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از بازی با ونزوئلا

– سعید عزت اللهی: اردوی خیلی خوبی جهت بازیکنان بود؛ با دو تیم خوب از کونکاکاف و آمریکای جنوبی بازی کردیم و نقاط قوت و ضعف را در حد مطلوبی شناختیم؛ دو گام خوب جهت پیشرفت و آماده سازی در جام جهانی برداشتیم و از شرایط اردو راضی بودیم؛ قعطا انتظار آقای کی روش از من زیاد است و به همین علت تمام تلاشم را می کنم و با تمام توان تلاش دارم جواب اعتمادشان را بدهم؛ همه تیم دست به دست هم دادیم تا به تاریخ سازی در جام جهانی برسیم.

– علیرضا جهانبخش: محک خوبی برابر یک تیم از آمریکای جنوبی خوردیم؛ می دانستیم آنها فوتبال بازی می کنند و کار آسانی نداریم؛ به غیر از 15-10 دقیقه که ونزوئلا فشار آورد، تمام بازی دست ما بود.

– سامان قدوس: افتخار بزرگی است و خوشحال هستم که جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران بازی می کنم؛ از اینکه در دیدار با پاناما گل زدم، خیلی خوشحال بودم ولی بهتر این است که تیم ملی برنده می شود؛ ما باید با تیم های بهتری مسابقه دهیم؛ دوستان خیلی خوبی در تیم ملی دارم.

– علیرضا بیرانوند: بازیکنانی که به این اردوی تیم ملی دعوت شدند همه بازی کردند؛ مسابقه های خوبی با دو تیم نیرومند انجام دادیم و با پیروزی آنها را پشت سر گذاشتیم؛ ونزوئلا تیم گردن کلفتی بود که در نیمه دوم هم ما را اذیت کرد؛ اردوی خوبی بود که می تواند در مسیر جام جهانی به ما کمک کند.

* در بخش دوم آنالیز برنامه نود اشاره شد که تاکتیک کشور عزیزمان ایران در مسابقه های تدارکاتی عوض کردن کرده و شاگردان کارلوس کی روش با پرسینگ های مداوم تلاش در بازپس گیری توپ از حریفان و ایجاد حملات دارند.

* پرونده عجیب جادوگری

حمید جعفری، فرهاد خانگلی و هادی عقیلی بازیکنان سابق سایپا و یک بازیکن دیگر سایپا که نامش اعلام نشد در مصاحبه ای عنوان کردند در وقت بازی آنها، سرمربی و مدیران تیم با جادوگران ارتباط داشتند و با آوردن این افراد به اردوی تیم اتفاقات خارق العاده ای در تیم رقم می زدند و نتیجه های را به سود سایپا می کردند.

در آن مقطع از این بازیکنان سایپا می درخواست کردند حتما نام مادر خود را به کلوب بگویند تا با چیدن حروف ابجد در کنار هم، ترکیب تیم را تعیین کنند و نتیجه های را رقم بزنند!

* در گفت وگوی ضبط شده است تلفنی با یک جادوگر حرف های عجیبی مطرح شد؛ این فرد ادعا می کرد نتیجه های بسیاری از مسابقه های را طی این فصل و سالیان اخیر رقم زده است!

* محسن بیاتی نیا، علی جانملکی، آرش برهانی، میثم منیعی و خداداد عزیزی، بازیکنان سابق پاس پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در گفت وگوهایی داستان جادوگری در فوتبال را تایید کردند و گفتند در حدود سال های 82-81 چنین اتفاقی را در تیم می دیده اند که جادوگران براساس نام مادران بازیکنان ترکیب و نتیجه های را رقم می زنند.

* نادر فریادشیران، مربی پیشین تیم سایپا در گفت وگویی تلفنی با برنامه نود با ذکر چند اسامی و یک جادوگر مدعی شد در وقت حضورشان در سایپا قصد داشتند با رمالی نتیجه های را رقم بزنند که او و محمد مایلی کهن چنین اجازه ای ندادند.

بهمن دهقان، یکی از افرادی که فریادشیران اسامی او را در بحث خود آورده بود روی خط برنامه نود عنوان نمود بخشی از صحبت های فریادشیران را تایید و بخشی را رد می کند.

* حجت الاسلام محمد زائری، پژوهشگر دینی اطراف بحث سحر و جادو و به خاص داستان رمالی در فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

* دوربین مخفی نود به منزل یک رمال رفت و گفت وگویی با جادوگری که مدعی موفقیت تیم ها شده است بود، رفت.

* یک بازیکن سابق مس کرمان که هویت خود را مشخص نکرد به همراه آرش برهانی، مهاجم پیشین پاس پایتخت کشور عزیزمان ایران در مصاحبه های ضبط شده است تلفنی در مورد داستان جادوگری در فوتبال مسائلی مطرح نمودند.

* در کلیپی نشان داده شد یک مربی سابق مس کرمان قبل از شروع مسابقه این تیم مایعی در زمین چمن می ریخت؛ همچنین تصاویری نشان داده شد که درون دروازه فرناندو دخسوس، دروازه بان سابق استقلال خوزستان کاغذهایی با نوشته های عجیب قرار داده شده است بود.

* مسعود رضاییان، مدیر عامل سابق کلوب ملوان انزلی نیز راجع به بحث جادوگری در فوتبال توضیحاتی ارائه داد.

* به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی گفت وگوهایی ضبط شده است با حمید علیدوستی، پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران و محمد انصاری، بازیکن پرسپولیس دو فوتبالی که اهل کتاب هستند صورت گرفته بود.

* محرومیت مدیر عامل سیاه جامگان

عبدالله سمامی، عضو کمیته اخلاقی فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اطراف بحث جادوگری در فوتبال اظهار کرد: حدود یک سال و نیم بعد از حضور آقای تورک در ریاست کمیته اخلاق در این زمینه پرونده هایی تشکیل دادیم و از رسانه ها خواستیم به ما کمک کنند؛ از روزنامه خبر ورزشی که در این راستا ما را یاری کرد، تقدیر می کنم.

وی با بیان اینکه مطرح نمودن این پرسشها مباحث قضایی خواهد بود، ابراز کرد: بسیاری از افرادی که در برنامه نود امشب به آنها اشاره شده است هنگامی که در کمیته اخلاق حضور می یابند امکان اینکه حرفشان را گواهی کنند و برابر چنین چیزی بایستند آنها را انجام نمی دهند و در این زمینه مشکلاتی داشتیم ولی تعدادی از آنها هم اطلاعات خوبی به ما داده اند.

سمامی اضافه کرد: مطمئنا کمیته اخلاق به تنهایی قادر نخواهد بود جهت برچیدن این عنوان اقدام کند و نیاز به همراهی رسانه ها، کلوب ها و کمیته های فرهنگی کلوب ها دارد.

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یادآور شد: در رابطه با این پرونده ها با علی عباسی، مدیر عامل کلوب سیاه جامگان چنین برخوردی داشتیم و او را محروم کردیم؛ ایشان به نوعی در این زمینه ورود داشتند که توانایی اثبات در این پرونده وجود داشت؛ در مجموع در هر پرونده ای تا زمانی که نتوانیم چیزی را به اثبات برسانیم نمی توانیم برخوردی کنیم.

* به مناسبت بازی هفته دوازدهم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در مشهد برابر سیاه جامگان، فیلم تعدادی از مسابقه های خاطره انگیز آبی ها در این شهر پخش شد.

* یکی از خبرنگاران اردبیلی توضیحاتی راجع به بحث جادوگری در تیم شهرداری اردبیل داد.

* گزارشی از مسابقه های هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور عزیزمان ایران پخش شد.

* نتیجه نظرسنجی

حدود یک میلیون و 547 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود این هفته شرکت کردند که بیش از 28 درصد علاقه مند بودند تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سید اول جام جهانی 2018 با تیم ملی روسیه، میزبان این مسابقه ها هم گروه شود.

برنامه نود این هفته ساعت 02:04 بامداد روز سه شنبه، بیست و سوم آبان ماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | برنامه | فوتبال | مسابقه | جادوگری | فوتبالی | جادوگری | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs