catarrhs برنده جایزه انقلاب جشنواره

catarrhs: برنده جایزه انقلاب جشنواره جشنواره فیلم جشنواره بین المللی فیلم

گت بلاگز اخبار اجتماعی بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند.

بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند / شهردار تهران

شهردار تهران: بعضی خبر دروغ می سازند و به خبری که خودشان ساخته اند حمله می کنند

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی خبر دروغ می سازند و به خبری که خودشان ساخته اند حمله می کنند.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در همایش حراست کل شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در طول این ۴۰ سال که مسئولیت های مختلفی داشته ام، هر لحظه حامی و مدافع کار حراست بوده ام.

بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند / شهردار تهران

وی افزود: در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با وجود اینکه حراست به آن معنی که در دستگاه های دیگر وجود دارد، وجود نداشت ولی تعمد و اصرار داشتم که یکی از دوستان باسابقه، خوشنام و باتجربه را جهت این مسئولیت بیاورم و خوشبختانه آقای قالیباف جهت حراست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران معرفی و گزینش شدند و در این شش ماه نیز از کار حراست راضی هستم.

نجفی ادامه داد: حراست در همه دستگاه ها مهم است و به خصوص در دستگاهی همچون شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که در معرض آسیب و فساد بیشتری قرار دارد، این اهمیت دوچندان می شود؛ بویژه در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که امروز شعار مبارزه با فساد و براق سازی را که اعتقاد قلبی من هست، در آن مطرح کردیم و از این جهت کار حراست اهمیت بیشتری پیدا می کند. حراست ها در شهرداری و سایر دستگاه ها باید قدرت تحلیل پرسشها را داشته باشند تا بتوانند آینده نگری و پیشگیری کنند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند.

بنابر اعلام شهر نوشت، وی افزود: درایت در کار حراست یک ضرورت هست، بی درایتی مسئولان حراست می تواند هم جهت دستگاه ها و هم جهت افرادی که ممکن است حق ارزش پایمال شده است و به آنها ظلم شود، فاجعه بیافریند. یکی از شعارهایی که جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران دنبال می کردیم و ان شاءالله دنبال خواهد شد، مسأله اخلاق شهروندی است.

نجفی گفت: ما تحت تأثیر سجایای اخلاقی همه بزرگان انقلاب اسلامی، از حضرت امام (ره) تا شهیدان چمران، رجایی، باهنر، بهشتی، مطهری، شهدای جنگ تحمیلی و شهدای بعد از دفاع مقدس، قرار داریم و کمابیش با آنها ارتباط داشته ایم، ولی همه این افراد، خاک پای هیچ یک از پیامبران خداوند نمی شوند و همه پیامبران الهی نیز خاک پای پیامبر مکرم اسلام (ص) نمی شوند.

وی تاکید کرد: حراست نباید در گیر و دار پرسشها سیاسی بیفتد. من از صمیم قلب این شعار را مطرح کردم که «شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باید از پرسشها سیاسی فارغ شود». من از قبل از انقلاب اسلامی که با شهید چمران بودم، به دستور ایشان آمدم و این در حالی است که اگر یک ماه دیگر می ماندم، باید از دکترایم در یکی از عالی ترین دانشگاه های دنیا دفاع می کردم ولی هنگامی که شهید چمران گفت بیا، من آمدم.

بعضی خبر دروغ می‌سازند و به خبری که خودشان ساخته‌اند حمله می‌کنند / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: از آن روز تا امروز نیز آدم سیاسی بودم و در گروه های مختلف، مواضع سیاسی داشتم، ولی روزی که وارد شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شدم، گفتم من کسوت سیاسی را از تن به در می کنم و می خواهم به عنوان خدمتگذار مردم خدمت کنم.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | شهردار | دستگاه | شهرداری | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs